Mūsu sadarbība ar DUN & BRADSTREET

Augstākā kvalitāte starptautiskajā biznesā
Piekļuve starptautiskai biznesa informācijai

Piekļuve starptautiskai biznesa informācijai

Augstākās kvalitātes informācija padara starptautisko biznesu drošāku

Dun & Bradstreet globālais tīkls ietver datus par vairāk nekā 265 miljoniem uzņēmumu 240 valstīs. D & B apkopo datus no 30 000 oficiālajiem datu avotiem un katru dienu veido 5 miljonus datu atjauninājumu. Tas padara viņu par vadošo kvalitatīvu datu sniedzēju visā pasaulē. Jūs arī varēsiet piekļūt Dun & Bradstreet tīklam Bisnode Clinda. Mēs sniedzam kredītspējas novērtējumus uzņēmumiem visā pasaulē. Pirms sākat sadarbību - pārbaudiet.

Kontakt & hjälp

Izmantojot mūsu stratēģisko partnerību ar D & B, mēs nodrošinām jums piekļuvi starptautiskajai informācijai, sākot no riska, piegādātājiem, pārvaldības un atbilstības mērķtiecīgai tirgdarbībai, līdz CRM, pārdošanas un datu integrācijai. Tas dod jums spēcīgu rīku, lai pieņemtu drosmīgus, bet drošus lēmumus:

  • integrējiet un automatizējiet. Palieliniet savu ERP BI un CRM ieguldījumu ietekmi.
  • atrodiet jaunus globālus biznesa partnerus. Identificējiet tirgus potenciālu un jaunus klientus un piegādātājus.
  • apziniet savus finanšu riskus. Palieliniet savu naudas plūsmu un pārziniet savus vispārējos biznesa riskus, izmantojot mūsu produktus un pakalpojumus.
  • optimizējiet pirkšanas procesus. Konsolidējiet un iegūstiet kontroli pār jūsu uzņēmuma vietējiem un globālajiem izdevumiem.
Droši dati un starptautiskais standarts

Droši dati un starptautiskais standarts

D & B D-U-N-S® numurs vienkāršo jūsu starptautisko biznesu

Dun & Bradstreet ir noteikusi standartu D & B D-U-N-S® numuriem (Data Universal Number System  - datu universālo numuru sistēma), kas ir līdzīgs globālas organizācijas numuram. Visiem uzņēmumiem, tostarp filiālēm un darba vietām, kas atrodas to datu bāzē, ir piešķirti unikāli numuri. Tie ir saistīti ar D & B D-U-N-S® numuru, tādējādi ir ērti izsekot uzņēmuma organizatoriskajai struktūrai.
Dun & Bradstreet ir izstrādājis arī DUNSRight® procesu, kas nodrošina, ka visi iegūtie dati ir kvalitatīvi pārbaudīti vairākos posmos. Izmantojot to jūs kā klients varat viegli meklēt informāciju un salīdzināt uzņēmumus, izmantojot unikālo identifikācijas numuru. Jūs varat arī justies pārliecināti, ka visi Dun & Bradstreet dati ir uzticami un atjaunināti.
Bisnode partnerība ar Dun & Bradstreet ļauj mums piedāvāt atbilstošus risinājumus jūsu globālajam biznesam. Paplašinot mūsu Zviedrijas, Ziemeļvalstu un Eiropas piedāvājumu, mēs varam aptvert visu pasauli.